Den #302-308 – Star Wars a zkažené jídlo

Před koncem roku jsem přemýšlel jít do kina na nové Star Wars, ale nakonec jsem byl tak líný, že jsem nikam nešel. První den v práci jsem se dozvěděl, že v úterý je kino levnější a tak mi to nedalo a vyrazil jsem do nejbližšího kina.

Zdá se, že široko daleko je jen jedno velké kino. To už mě vůbec nepřekvapuje. Takže je samozřejmě patřičně plné.

Lístky se dají koupit na místě nebo přes internet a vyzvednout u samoobslužného pultu. Já jsem samozřejmě šel na tu nejlevnější variantu, takže žádné 3D ani VIP. Na rozdíl od českých kin, lístky jsou formou, kdo dřív přijde, ten sedí na lepším místě.

Protože jsem byl sám nebyl problém najít celkem dobré místo.

2017-01-03 18.17.06

Když ještě bude šance, tak třeba půjdu na to 3D, naposledy jsem byl asi na Avatarovi 😀 což už bude pár let.

Zbytek týdne nebyl tak pěkný…

Ve středu jsem si po tréninku udělal večeři a nedopadlo to vůbec dobře. Maso už jsem měl nějakou dobu v lednici, ale pořád ještě mělo dva dny do spotřeby, tak jsem ho upekl jako normálně.

Po pár hodinách jsem se začal cítit trochu špatně a šel jsem normálně spát. Jenže za pár dalších hodin to bylo ještě horší. Začalo mě bolet břicho a celou noc jsem se klepal zimou i když jsem v pokoji zimu neměl.

Bylo mi tedy naprosto jasné z čeho to je a tak jsem nějak přežil noc s tím, že se to snad zlepší. Moc se to nezlepšilo akorát mi přestala být zima.

Samozřejmě jsem do práce jít nemohl a tak jsem celý den proležel a prospal. Celý den jsem skoro nic nejedl až odpoledne jsem si udělal trochu rýže a tu jsem jakž takž do sebe nasoukal.

Na druhý den mi bylo mnohem lépe i když ráno jsem se ještě cítil špatně. Nic méně to se zpravilo s tím jak jsem začal jíst a zvedla se mi hladina cukru v krvi.

Takže nic moc zážitek, který teda nikomu nepřeji.

Autor

Jakub Vlček

Píšu tento blog, protože vás tím mohu obohatit o moje zkušenosti (kladné i záporné) z oblasti investování do sebe, do svého rozvoje a do svého života. Už jsem něco přečetl, slyšel a vyzkoušel a tak si myslím, že je načase část těch informací předávat dál. Nezapomeňte, že to jsou jen informace a bez AKCE nemají na váš život vliv.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *