Den #323-329 – Pokračujeme v kácení stromů

Tento týden jsme pokračovali v kácení stromů. Samozřejmě pořád natíráme lavičky a odpadkové koše.

Co jsem nečekal bylo, že budu moct také řezat s motorovou pilou. Nemožné se stalo skutečností a tento týden jsem si to mohl poprvé vyzkoušet. Teď už je jen jedna věc kterou jsem tady na hřišti nedělal a to je sekání greenů s chodící sekačkou.

Pokáceli jsme jeden strom, to teda udělal ještě Phil, aby mi to ukázal, ale příští prý pokácím já. Tak to jsem zvědavý. Já jsem potom musel rozřezat kmen stromu, který spadl v létě. Byl v takovém nepříjemném svahu, kde se nedalo skoro stát a průměr toho kmenu byl snad přes metr a musel jsem ho řezat z dvou stran.

Nakonec jsem rozřezal ten, co Phil pokácel.

Ve čtvrtek jsem byl na Českém konzulátu pro výpis z rejstříku trestů. Nakonec jsem se musel rozhodnou jestli budu nechávat dělat překlad nebo ne.

Konečné rozhodnutí bylo, že ho udělat nechám, protože to riziko, že by mi to kvůli tomu odmítli mi za to nestojí. Chci pro získání víza udělat naprosto všechno, takže tohle nepodcením a těch 40$ do toho ještě investuji. Jestli vízum dostanu, tak se mi to několikrát vrátí.

Autor

Jakub Vlček

Píšu tento blog, protože vás tím mohu obohatit o moje zkušenosti (kladné i záporné) z oblasti investování do sebe, do svého rozvoje a do svého života. Už jsem něco přečetl, slyšel a vyzkoušel a tak si myslím, že je načase část těch informací předávat dál. Nezapomeňte, že to jsou jen informace a bez AKCE nemají na váš život vliv.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *