Den #330-336 – Odeslání víza

V pondělí jsem musel upravit jeden dokument ve kterém jsem měl chybu a potom jsem konečně odeslal celou žádost o vízum.

V týdnu jsem pokračoval v řezání stromů, takových malých podél řeky a seřezával jsem několik pařezů, aby byli menší. Důvod proč se seřezávají je, že je na jaře budeme zase odstraňovat, tak jsem to dělal loni, když jsem začal pracovat na hřišti.

2017-02-01 13.20.25 2017-02-01 13.20.35 2017-02-01 13.37.14

Tenhle parchant byl největší a nejsem si jistý, ale řekl bych, že ten řetěz byl tupý jak prase. Trvalo to celou věčnost. Nakonec se to, ale povedlo a pařez je pryč.

V pátek odpoledne, když jsem se chystal jít do posilovny, jsem zkontroloval email a čekala tam na mě zpráva z imigračního. Musel jsem se tedy přihlásit do svého profilu abych viděl co chtějí nebo co se tam změnilo.

Naštěstí nic nechtěli. To co tam na mě čekalo byl dopis s oznámením, že moje žádost byla schválena a můžu přijet do Kanady. 🙂

Jupííí, netrvalo to ani týden a už mám vízum.

Samozřejmě, že já do Kanady přijíždět nemusím, takže musím zjistit jestli mi vízum vydá Service Canada nebo kdo.

Nic méně teď už je jasné, že vízum mám a můžu se starat o jiné věci.

Autor

Jakub Vlček

Píšu tento blog, protože vás tím mohu obohatit o moje zkušenosti (kladné i záporné) z oblasti investování do sebe, do svého rozvoje a do svého života. Už jsem něco přečetl, slyšel a vyzkoušel a tak si myslím, že je načase část těch informací předávat dál. Nezapomeňte, že to jsou jen informace a bez AKCE nemají na váš život vliv.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *