Den #344-350 – Boulder a vízum

Pořád mi ještě z toho imigračního neodpověděli. Takže jsem to v pátek řekl Li a ta jim tam zavolala. Nakonec musela čekat asi před půlhodinu než jí to někdo zvedl.

Takže jsem rád, že to vyřídila za mě, tak dlouho bych totiž čekat nechtěl. Konečná informace je, že musím odcestovat ze země a znovu přijet. Na hranicích mi vydají nové vízum.

Přemýšlel jsem jestli, když už někam musím, jestli nepojedu do NYC, ale peníze nakonec rozhodli, že Niagárské vodopády busem a pěší přechod přes hranice bude stačit.

Letenka do NYC sice nestojí tolik, asi 250$, ale po všem tom placení za víza ta na mém účtu zrovna nejlépe nevypadá. To mi připomíná, že bych se měl podívat, za co jsem v poslední době utrácel, tohle totiž není normální.

V sobotu jsem šel s Justinem na boulder. Už jsem dlouho nelezl, tak to byla příjemná změna. Naposledy asi před rokem na začátku léta. Prostor byl hodně velký, ale cest dost málo i té lezecké plochy nebylo moc. Očividně to tu není tak populární a ona taky cena není kdo ví jak skvělá. Jeden vstup stojí 22$ a měsíční permanentka asi 60$. Což v porovnání s posilovnou je prostě úplně jinde. V Praze je to skoro levnější než posilovna a není potřeba se zavazovat na celý rok.

Nějaké cesty jsem přelezl a ani moc nevadilo, že jsem přibral. Samozřejmě, že ty supermalé lištičky jsem držet nemohl, protože jsem vyšel ze cviku.

2017-02-18 23.18.04

Prostě normálka, co jiného čekat.

Autor

Jakub Vlček

Píšu tento blog, protože vás tím mohu obohatit o moje zkušenosti (kladné i záporné) z oblasti investování do sebe, do svého rozvoje a do svého života. Už jsem něco přečetl, slyšel a vyzkoušel a tak si myslím, že je načase část těch informací předávat dál. Nezapomeňte, že to jsou jen informace a bez AKCE nemají na váš život vliv.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *