Jak vydělat peníze na ruletě a co jsem se tím naučil.

Před třemi roky se mi všude zobrazovali reklamy na hraní rulety a na systém, díky němuž zaručeně vyhrajete. To bych to nebyl já kdybych to nezkusil. Přeci jen možnost rychle se dostat k penězům nemůžete jen tak přehlížet.

Vzpomněl jsem si na to, protože jsem zkusil na Google vyhledat „jak vydělat peníze na internetu“ a stránky které informují o tom, jak je možné lehce za pár hodin vydělat hromady peněz na ruletě stále existují.

Systém který se na takových stránkách popisuje se nazývá Martingale a je to jeden z nejrozšířenějších systémů a nejjednodušší na zapamatování a pochopení.

Jde jednoduše o to, že pokud prohrajete tak vsadíte dvou-násobek předchozí sázky, pokud opět prohrajete vsadíte opět dvou-násobek předchozí sázky. Vypadá to potom třeba takhle: 1 – 2 – 4 – 8 – 16 – 32 – 64

V ruletě se tímto způsobem sází nejčastěji na červenou a černou. A počítá se s tím, že jednou za čas padne opačná barva.

Problém je s tím, kolikrát může padnout jedna barva po sobě. Někdy se můžete dočíst, že pravděpodobnost série 10 stejných barev má šanci jen 0,1258%. Je jedno jaké číslo si tam vymyslíte. Je to totiž blbost.

Vaše šance na výhru

Šance, že padne červená, je 50/50 a u dalšího točení rulety je šance opět 50/50 a takhle je to stále. Ta šance se nemění, protože předchozí výsledek neovlivňuje ten následující.

Stejné je to i u házení mincí. Šance jsou pořád stejné.

Něco jiného je losování čísel z klobouku. Kdy vylosovaná čísla necháváme venku. V tomto případě, se šance zvyšují, protože možností čísel v klobouku se snižuje. Pokud však vylosovaná čísla dáte zpět do klobouku tak jsou šance opět stejné.

Jak tedy vydělat

Nejlepší způsob jak na ruletě vydělat je jí vůbec nehrát. Tím vyděláte to, o co byste přišli.

Druhý způsob je udělat si web na kterém budete hraní na ruletě propagovat podobným způsobem jako to dělají jiní. Vyděláváte potom tím, že na stránkách máte provizní odkaz na kasína a z každého kdo se přes váš odkaz zaregistruje a vloží peníze máte provizi.

Třetí způsob, nejmazanější, je ruletu provozovat a nechat ostatní aby na ní hráli.

Co jsem se naučil

Lidé číslům moc dobře nerozumí, pravděpodobnost je pro nás naprostá záhada a dokážeme si škodit tím, že si o něčem myslíme, že je to pravděpodobné a přitom to vůbec pravděpodobné není.

V odhadech a předpokladech máme zmatek, protože se nám do toho motají domněnky, naše namyšlenost, že všemu rozumíme a zvyk v příjímání informací a souhlasení s nimi bez toho abychom si je ověřili nebo se pokusili pochopit.

Mezi námi za to poslední můžeme poděkovat školnímu systému a zděděnému systému východy, který nás naučil konzumovat informace bez snahy o větší pochopení.

Autor

Jakub Vlček

Píšu tento blog, protože vás tím mohu obohatit o moje zkušenosti (kladné i záporné) z oblasti investování do sebe, do svého rozvoje a do svého života. Už jsem něco přečetl, slyšel a vyzkoušel a tak si myslím, že je načase část těch informací předávat dál. Nezapomeňte, že to jsou jen informace a bez AKCE nemají na váš život vliv.

2 komentáře u „Jak vydělat peníze na ruletě a co jsem se tím naučil.“

  1. Tenhle system jsem zkousel kdyz jsem dostal 10 euro nekde v casinu gratis. podarilo se mi postupne se dostat az na cca 25 euro. System fungoval dokud neprisla cara cernych a ja neskoncil na nule. Takze muzu potvrdit ze chvilku to funguje, ale je to jen otazka casu nez prijde konec

  2. Zdravím 😉 Ruleta je celkem zábavná hra, občas si ji zahraji ale jen tak pro zábavu, nikdy jsem si nemyslel, že bych pomocí hraní rulety vydělal nějaké peníze, to si může myslet opravdu jen nějaký hlupák. K vydělávání peněz pomocí rulety mám zajímavý příběh.

    Zhruba před 2 měsíci jsem byl na jednom večírku v Praze a když jsem jel taxíkem domů, jel jsem s nějakým řidičem „rusákem“. Tak jsme si tak povídali co dělám co dělá on ad… Po chvíli z něho vylezlo že je to profesionální hráč rulety, začal mi tam celý systém vysvětlovat a já se začal smát. Tvrdil mi, že si vydělá zhruba 200 000 Kč měsíčně. Jako první mě napadlo, proč teda jezdí taxíkem? 😀 😀

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *