Kanada 2. rok – červenec 2017

Myslel jsem si, že tento měsíc bude klidnej, ale celkem jsem se přepočítal. Jako první polovina měsíce to byla „nuda v Brně“, ale potom se to rozjelo.

12.7.2017 jsem jel z práce a kousek od práce mě srazilo auto. Prostě debil projížděl mezi stojícími auty na červenou a můj pruh byl volný a on mě tam prostě neviděl (já jeho taky ne) a jel jako by tam nic nebylo.

Jenže jsem tam byl já, takže jsem uhnul trochu stranou abych ho objel, ale nebylo tolik času, místa nebo já nevím čeho a napálil to do mě z boku. Do zadní části skútru, takže jsem sebou praštil na silnici.

Zajímavé je, že jsem to dostal z levé strany a na stejnou stranu jsem dopadl. Pěkně mě bolel zadek a pro změnu druhé rameno. Tentokrát jsem, ale dával pozor a nikam ty ruce necpal. Takže to bylo jen naražené.

Nic méně jsem s tím druhý den nemohl skoro hýbat. Takže jsem si vzal v práci dovolenou.

Jediné co jsem měl bylo odřené koleno a trochu loket. První den to nebylo skoro vidět, ale za pár dní se to pěkně vybarvilo.

 

Borec zastavil a protože mi ten skútr nefungoval, řekl, že mi to zaplatí. Nakonec jsem ještě mluvil s Henrym a ten mi řekl, že bych si měl říct o víc než jen za ten skútr.

Skútr jsem odtlačil do práce, protože to bylo skutečně blízko a on mě potom odvezl domů a po cestě se zastavil v bance.

Nakonec z toho bylo 900$ na ruku a bylo vystaráno. Já jsem si pěkně vydělal a mimochodem skútr jsem opravil. Měl akorát ulomenou brzdovou páčku a protože je v ní nějaký spínač, který brání tomu aby člověk brzdil a přidával plyn současně, tak to vypadalo, že to nefunguje. Nic méně to byla rychlá oprava. Páčku jsem přilepil elektrikářskou páskou na své místo a zase jezdíme.

Další byla narozeninová oslava Davida. Toho co jsem mu byl na svatbě. Konalo se to u nich doma a musel jsem tam jen městskou. To jsem zase jednou měl pocit, že budu vraždit. Já takhle někam jedu jednou za rok a zrovna na ten den musí uzavřít část metra, kterou nutně potřebuji.

Trochu jsem to čekal a tak jsem vyrazil o půl hodiny, ale ani to mi pořádně nestačilo.

Nic méně jsem byl pro dárek v LCBO (obchod kde prodávají alkohol) a když jsem platil, tak po mě chtěli nějaké ID (jako občanku nebo řidičák), tak já jsem elegantně vytasil můj evropský řidičák a oni na oplátku vytáhli celou knihu s fotkami řidičáků a občanek z celého světa.

To mě celkem dostali, něco takového jsem nečekal.

No a na oslavě bylo prostě spousta jídla a jiných dobrot.

Na konci měsíce jsem ukončil svůj 12 týdenní program v posilovně, kde jsem po celou dobu dělal jen dřepy. Více informací píšu na samostatné stránky https://10xfit.cz

Dokonce jsem udělal i report mého progresu, jak síly, tak svalů.

Poslední věc co jsem stihl udělat je, že jsem koupil letenku do NYC na první víkend v září. Musím ještě sehnat ubytování, ale letenky jsou a to je nejdůležitější.

Autor

Jakub Vlček

Píšu tento blog, protože vás tím mohu obohatit o moje zkušenosti (kladné i záporné) z oblasti investování do sebe, do svého rozvoje a do svého života. Už jsem něco přečetl, slyšel a vyzkoušel a tak si myslím, že je načase část těch informací předávat dál. Nezapomeňte, že to jsou jen informace a bez AKCE nemají na váš život vliv.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *