Kanada 2.rok – listopad 2017

Vůbec, ale vůbec jsem se nemohl dokopat k napsání tohoto měsíce, ještě že jsem si udělal poznámky a vím co, že se dělo. Měli jsme první sníh, ale moc dlouho nevydržel.

10.11.2017 napadl první sníh

Tento měsíc jsem začal chodit na lekce Swingu, přesněji na lekce Charlestonu. Bylo to super, hlavně tím, jak to bylo zaměřené na jeden tanec, tak se člověk skutečně něco naučil za relativně krátkou dobu. V porovnání s tanečními kde je nějakých 6 nebo 8 tanců je tohle mnohem lepší.

Swing jsem vybral protože je to jeden z nejrozšířenějších tanců, které se dají využít i mimo lekce. Takový Waltz je super, ale když není skoro žádná možnost kam jít a využít to, tak to postrádá smysl. Okolo Swingu jsou taneční večery kam se dá zajít a zatancovat. A komunita lidí je relativně mladá (jako v mém věků, takže zas tak mladá ne)

Tento měsíc se také uzavřelo hřiště, takže běžná ranní rutina skončila a začala příprava na zimu. Uklízení listí a další úpravy hřiště. I když to tak skoro nevypadá, protože skoro celý měsíc (kromě pár dní se sněhem) bylo dost teplo.

Samozřejmě tento měsíc byl Halloween a hned po tom začala příprava na Vánoce.

Musel jsem tedy zajít na Vánoční trh a bylo na samozřejmě předražené. Nic méně měl jsem naprosto skvělou společnost (Christina se mnou na fotce níže) a rozhodně jsme se nenudili. Jediné co jsme koupili byl obří preclík politý čokoládou. Kromě toho jsme dostali malinkatý vzorek dvou polévek, vodku a nějaký koňak.

Konec měsíce jsem završil oslavou narozenin Katky kde jsem s rumem nešetřil. Prostě jsem to tak cílil 😀 no a cesta domů byla celkem doooost dlouhá. Co mě ovšem nejvíce překvapilo, je že mi druhý den bylo dobře. Jako myslím fakt dobře. Žádnej bolehlav, žádná kocovina. Takže bych toho možná měl využít a začít chlastat víc.

 

Autor

Jakub Vlček

Píšu tento blog, protože vás tím mohu obohatit o moje zkušenosti (kladné i záporné) z oblasti investování do sebe, do svého rozvoje a do svého života. Už jsem něco přečetl, slyšel a vyzkoušel a tak si myslím, že je načase část těch informací předávat dál. Nezapomeňte, že to jsou jen informace a bez AKCE nemají na váš život vliv.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *