Kanda 2. rok – červen 2017

Myslím, že to bylo tento měsíc, kdy jsem poprvé za ten více než rok viděl skunka. Je to až překvapivě velký zvíře. Nic méně nejlepší jsou stejně srnky co nám běhají po hřišti.

Srnky jsou tu čím dál více jako doma. Loni to takhle nebylo, i když jsem je občas zahlédl, tak většinou na některém konci hřiště.

Když už jsme u těch zvířat, tak myslím, že se z nás může oficiálně stát chovná stanice kojotů. Opět tu totiž máme malé a vůbec se nebojí. Byl jsem od nich asi tak 7 metrů a akorát koukali.

Stejně jako květen i červen skoro celý propršel. Jestli byl vždycky jeden nebo dva dny v týdnu hezky, tak to byla velká událost. Snad ten další měsíc už bude hezky. Jinak jestli v zimě bude tolik srážek jako ted na začátku léta, tak se máme na co těšit.

Uběhl další měsíc mého tříměsíčního experimentu s dřepy. Má to celkem pěkné výsledky. Za prvé zvedám více asi tak o 10 kg a vážím asi o 5 kg více. Další měsíc mě čeká test kompozice těla, takže udivíme v čem ten přírůstek je.

Také mám pocit, že se mi mnohem lépe a jednodušeji drží rovná záda. Což je celkem nečekaný výsledek dřepů.

Kromě jednoho víkendu jsem pracoval každý den v měsíci, což je už trochu otrava, ale zase ty peníze…

A přišla mi brzda ke skútru, nevím jestli to byla moje chyba, nebo to mají špatně označené na webu, ale to co mi přišlo je hrozně malinké a to jsem jí ještě rozebíral kvůli tomu, abych ji změřil. Nic méně jsem tu původní trochu vyčistil a funguje mnohem lépe i když to není dokonalé.

Nakonec mi přestal fungovat tachometr, který teda není moc důležitý, ale pro následný prodej by bylo dobré, kdyby fungoval. Otázka stejně zůstává, jak na tom budou baterie, ale každej dolar dobrej, tak se to nejspíš pokusím nějak opravit.

To je tak všechno. Nikde jsem nebyl a ani se nikam nechystám. Největší otázka je jestli se někam vydám až mi skončí vízum nebo ne. Radši bych bral peníze 🙂 , ale třeba ještě jednou změním názor.

Autor

Jakub Vlček

Píšu tento blog, protože vás tím mohu obohatit o moje zkušenosti (kladné i záporné) z oblasti investování do sebe, do svého rozvoje a do svého života. Už jsem něco přečetl, slyšel a vyzkoušel a tak si myslím, že je načase část těch informací předávat dál. Nezapomeňte, že to jsou jen informace a bez AKCE nemají na váš život vliv.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *