Kanda 2. rok – srpen 2017

Léto se pomalu blíží ke konci. Tento měsíc všichni studenti končí a půjdou do školy, takže nás tam bude zase jenom pár.

Tento měsíc se stalo jen pár věcí.

Hráli jsme golf v dešti, ale jako v hroznym dešti. Byl takovej chcavec, že na greenech tekly proudy vody. Když jsme začali tak to nebylo až tak hrozné, ale během méně jak hodiny to začalo a tak jsme to hodně zkrátili, nic méně to bylo naprosto šílený. Nikdy víc 😀 natož za to platit…

Asi o týden později jsem si při práci vykloubil pravé rameno, to které jsem si poprvé vykloubil na jaře, když jsem převrátil golfový vozík. Vůbec jsem to nečekal, už jsem myslel, že je to všechno OK a nějak jsem na to moc nemyslel.

Později jsem si pořádně nastudoval, jak rameno funguje, co bych měl dělat a co bych neměl dělat. No a to co jsem já dělal, bylo teda velké NENE. Divím se, že jsem tohle nezjistil na poprvé nebo že mi to neřekla doktorka, no takže teď už vím, že bych si měl dávat pozor na všechny pohyby, kdy mám loket za tělem a obzvlášť s rukou nahoru.

Z toho vyplývá, že moje posilování se musí trochu změnit a musím zvolit takové cviky, které to rameno příliš nezatěžují ve špatných úhlech. Taky musím začít to rameno trochu víc posilovat, aby se mi to zpevnilo a šance na další vykloubení se minimalizovala.

21. srpna bylo v Kanadě pozorovatelné částečné zatmění slunce, jenže my jsme v tu dobu provzdušňovali greeny a tak jsem místo času na pozorování slunce pracoval. Měl jsem chvíli asi tak půl hodiny před vrcholem zatmění a tak jsem se na slunce podíval přes svářecí masku, ale to bylo zakryto asi jen 15%.

Na konci měsíce jsme měli golfový turnaj pro zaměstnance. Bylo to takové hodně malé, nic méně i tak to byla zábava a vyzkoušel jsem si Scramble formát. Což je týmový turnaj, kdy každý hráč zahraje míček a vybere se jen nejlepší a z toho nejlepšího místa se pokračuje. Hráli jsme celkem dobře, první jamku jsem prakticky zachránil já, protože jak tee-off tak chip na green jsem měl nejlepší já. Potom už to byla více týmová spolupráce. Hráli jsem 9 jamek na Valley hřišti a skončili jsem 2 pod PAR. Mohli jsem na tom být ještě lépe, ale zkazili jsme 7 jamku.

Autor

Jakub Vlček

Píšu tento blog, protože vás tím mohu obohatit o moje zkušenosti (kladné i záporné) z oblasti investování do sebe, do svého rozvoje a do svého života. Už jsem něco přečetl, slyšel a vyzkoušel a tak si myslím, že je načase část těch informací předávat dál. Nezapomeňte, že to jsou jen informace a bez AKCE nemají na váš život vliv.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *