Podpořil jsem projekt FIGRAM

Kdy bude vhodná doba na podporu někoho nebo nějakého projektu? Ve hře Cashflow 101 jsem vždycky platil dobročinnost a výhody z toho plynoucí jsem využíval jen málo kdy. Přemýšlel jsem tedy o tom jak to mám v životě a proč to tak mám. Zjistil jsem, že…

Dobročinnosti se v reálném životě nijak nevěnuji. Společností a možností je hodně a čert aby se v tom vyznal. Začal jsem se poohlížet po nějakém způsobu jak poslat část svých peněz někam kde můžou pomoct a kromě velkého množství neziskovek jsem se díval i po různých projektech, které lze podpořit.

Na serveru startovač.cz jsem našel projekt FIGRAM – VZDĚLÁVACÍ APLIKACE FINANČNÍ GRAMOTNOSTI.

A protože je mi finanční gramotnost blízká po dlouhém zvažování jsem se rozhodl projekt podpořit.

Zaujala mě tato věta „Pojďme společně bojovat proti zbytečnému zadlužování. Naučme sebe i své blízké hravou formou chytře hospodařit s penězi. O tom je Figram!“

Tento článek vznikl hlavně pro podporu tohoto nápadu.

Jak podpora takového projektu funguje?

Nejlepší je podpora přímo přes portál startovač.cz na této stránce

https://www.startovac.cz/projekty/figram-vzdelavaci-aplikace-financni-gramotnosti/

Za své peníze, kterými projekt podpoříte vždy něco dostanete. Příspěvky jsou odstupňované podle peněz, kterými projekt podpoříte. V pravém sloupci najdete všechny dostupné odměny.

Mě přijde zajímavá odměna za 1000 Kč knížka nebo za 500 Kč třičko. Po vybrání odměny, kterou chcete za přispění dostat se dostanete na stránku, kde zadáte svoje údaje, tedy email a adresu pro doručení vaší odměny.

Posledním krokem je vybrání platební metody, ideálně převodem, protože za platbu kartou musí příjemce zaplatit nějaký procenta z částky. A nakonec samozřejmě poslat peníze.

Co když se nevybere dost peněz?

Každý projekt má nějako cílovou cenu a pokud se za určitý čas nestihne vybrat dostatek peněz tak jsou všechny finanční dary vráceny tam odkud přišly.

Podpořte i vy finanční gramotnost v Čechách.

Pokračovat na startovač a vybrat si odměnu

Autor

Jakub Vlček

Píšu tento blog, protože vás tím mohu obohatit o moje zkušenosti (kladné i záporné) z oblasti investování do sebe, do svého rozvoje a do svého života. Už jsem něco přečetl, slyšel a vyzkoušel a tak si myslím, že je načase část těch informací předávat dál. Nezapomeňte, že to jsou jen informace a bez AKCE nemají na váš život vliv.