Projekty

Móda a duše

Tady na tom projektu jsem konečně jednou měl dodanou pěknou grafiku. Nebylo sice tak easy, jako když se to ztlouká na koleni, ale výsledek je myslím moc pěkný. Nasazoval jsem grafiku, kterou jsem dostal připravenou v PSD od grafika a texty, které byly dodané od zadavatele. Na mě bylo vytvořit úvodní stránky na sběr kontaktů, otestování té nejlepší, vytvořit členskou sekci s videi, propojit web s platební bránou a nastavit automatické emaily po objednání a zaplacení objednávky. Členská sekce má více úrovní což bylo nutné zohlednit.

Zobrazit náhled

FengShui Academy

Spolupráce v prvním roce a půl projektu. Tvorba webových stránek v redakčním systému WordPress, vytvoření placené členské sekce s několika ročníky a možností dokupovat ročníky za zvýhodněné ceny. Nastavení všech potřebných věcí okolo infoproduktu od webu, emailových kampaní, prodejní stránky, propojení platebního systému Gopay s fakturačním systémem Fapi dodání produktu a nastavení affiliate programu. Po prvním půl roce jsem systém předělával na evergreen. Bez dodání grafiky kromě loga.

Zobrazit náhled

 

Získám dobrou práci

Technická podpora při rozjezdu projektu přibližně jeden rok. Vytváření scriptů pro dodání produktů a speciální úpravy webu. Propojení Gopay s Fapi

Vztahy jako umění

Technické zajištění webových stránek pro propagaci a prodej info produktu s dodanou grafikou na WordPressu s využitím Optimizepressu. Nastavování emailových kampaní, dodání produktu. Vytvoření členské sekce. Podpora při živých vysíláních a konzultace komunikace a prodeje.

Raw for life

Vytvoření a nastavení blog podle přání zákazníka.